Перейти до вмісту

Довідник департаменту фінансової політики Черкаської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Posts — довідник посадових осіб департаменту фінансової політики Черкаської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іщенко Дар'я Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 21, 2021, 10:05 (EEST)
Створено Травень 23, 2019, 09:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних fc9cf920-d55b-43ea-9fed-60ad9b240904
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).