Набір містить реєстраційні та контактні дані управління транспорту та зв'язку Івано-Франківської міської ради. Зокрема, в наборі вказана назва, номер у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, опис, функції, повна адреса, посилання на сторінку у соціальних мережах, телефон, адресу електронної пошти, графік прийому та інше.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бега Віра Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 31, 2022, 14:19 (EEST)
Створено Листопад 19, 2018, 16:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 17), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 11 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних fad0ae77-6fa5-495e-9c8b-7e97c5d979a6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).