Перейти до вмісту

Інформація про закупівлі, що оприлюднюється згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”

Набір даних містить у собі інформацію щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню у системі публічних закупівель Prozorro (http://prozorro.gov.ua) у форматі, що дозволяє автоматичну обробку відібраних даних комп’ютерними системами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Скорук Олексій Павлович
Востаннє оновлено Вересень 5, 2019, 16:10 (EEST)
Створено Серпень 28, 2018, 15:32 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про публічні закупівлі” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/922-19)
Ідентифікаційний номер набору даних f9c0acdb-23c5-4a2d-b549-9868df8ca927
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).