Не оновлений

Набір даних містить інформацію про оператора ринку та потужність, на яку видано експлуатаційний дозвіл: найменування або прізвище, ім'я та по батькові оператора ринку; код згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків; місцезнаходження або місце проживання оператора ринку; назву, реєстраційний номер, адресу потужності; вид господарської діяльності з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження, що провадиться з використанням потужності.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Тарасенко Тетяна Федосіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 4, 2023, 09:18 (EEST)
Створено Лютий 10, 2020, 17:25 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації частина 20 ст. 23 ЗУ “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, наказ Мінагрополітики від 10.02.2016 № 40 “Про затвердження Порядку ведення реєстру операторів ринку та потужностей, на які видано експлуатаційний дозвіл”
Ідентифікаційний номер набору даних f9a21934-2766-47e2-920e-e773dfa9e916
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).