Перейти до вмісту

Фінансова звітність Білогородської сільської ради

Набір містить баланс, звіт про фінансові результати, консолідований баланс та консолідований звіт про фінансові результати за 9 місяців 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шевчук Ілля Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 9, 2019, 07:48 (EET)
Створено Листопад 1, 2019, 09:31 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"; Постанова КМУ №835 від 21.10.2015 р. "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних f8e8beaa-79ad-43b6-9d0a-6f255dfebf50
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).