Перейти до вмісту

Фінансова звітність Білогородської сільської ради

Набір містить баланс, звіт про фінансові результати, консолідований баланс та консолідований звіт про фінансові результати за 9 місяців 2019 року. Баланс, Звіт про фінансові результати, Звіт про Власний капітал, Звіт про рух грошових коштів 2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шевчук Ілля Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 11, 2020, 20:17 (EET)
Створено Листопад 1, 2019, 09:31 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"; Постанова КМУ №835 від 21.10.2015 р. "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних f8e8beaa-79ad-43b6-9d0a-6f255dfebf50
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).