Не оновлений

КІСЕ призначена для класифікації та кодування інституційних одиниць, що здійснюють виробництво, розподіл, перерозподіл, споживання і нагромадження, за секторами (підсекторами) економіки України відповідно до їхнього призначення. КІСЕ забезпечує: облік підприємств і організацій за інституційними секторами (підсекторами) економіки у Реєстрі статистичних одиниць; проведення державних статистичних спостережень економічної діяльності підприємств і організацій за інституційними секторами (підсекторами) економіки; можливість зіставлення національної статистичної інформації з міжнародною; групування суб'єктів економіки за інституційними секторами (підсекторами) з метою здійснення на макрорівні оцінки результатів їхньої діяльності та фінансового стану. Сукупність інституційних одиниць-резидентів в КІСЕ розподілена за п'ятьма інституційними секторами відповідно до їх функцій, поведінки і цілей. Наказ Державної служби статистики України від 03.12.2014 № 378.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Білик Дмитро Валентинович
Востаннє оновлено Травень 12, 2023, 12:29 (EEST)
Створено Вересень 24, 2018, 13:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 825 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 1035 від 28.12.2016 і № 354 від 24.05.2017)
Ідентифікаційний номер набору даних f732e1df-5e8f-4682-88f6-eefc7bb85737
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).