Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного та комунального секторів економіки

набір містить: баланс (ф. 1дс), звіт про надходження та використання коштів загального фонду (ф. 2д), звіт про надходження та використання коштів, отриманих як плата за послуги (ф.4-1д), звіт про надходження та використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (ф.4-2д)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Рачинська Марія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 17, 2019, 15:37 (EEST)
Створено Вересень 17, 2019, 15:18 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних""""
Ідентифікаційний номер набору даних f71feba6-c755-4ce8-8217-5cfe8e451f31
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).