Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником
Дані та ресурси
-
Інформація про систему електронного ...XLSX
У СЕД МОН зберігаються такі документи: вхідна кореспонденція, вихідна...
Додаткова інформація
Поле | Значення |
---|---|
Відповідальна особа | Кононенко Ольга Борисівна |
Версія | 1.0 |
Востаннє оновлено | Жовтень 9, 2019, 12:37 (EEST) |
Створено | Жовтень 9, 2019, 12:28 (EEST) |
Частота оновлення набору даних | Більш як один раз на день |
Підстава та призначення збору інформації | постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 та наказ МОН від 16.07.2019 № 983 |
Ідентифікаційний номер набору даних | f4a59c71-659d-4a74-88f9-6cf190f3d01d |
Паспорт набору даних | Завантажити |
Структура набору данних | Завантажити |
Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).