Перейти до вмісту

Перелік незадіяних земельних ділянок комунальної форми власності, які можуть передані в користування Козелецькою селищною радою

Перелік незадіяних земельних ділянок комунальної форми власності, які можуть передані в користування Козелецькою селищною радою з зазначенням кадастрового номеру , цільового призначення , площі земельної ділянки, умов надання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Василенко Микола Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 31, 2019, 14:42 (EET)
Створено Жовтень 10, 2019, 16:06 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015 року , Земельний кодекс України
Ідентифікаційний номер набору даних f45a0302-9afd-4392-b463-38b510303cc8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).