Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету. Департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

Набір містить паспорти бюджетних програм департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Кожен ресурс у наборі — окремий паспорт

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Левашова Марина Григорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 29, 2020, 15:22 (EEST)
Створено Вересень 4, 2018, 11:17 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних f24bc971-228b-40dd-8e94-9daba4254e2a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).