Перейти до вмісту

Річні зведені основні фінансові показники виконання фінансових планів Міського центру соціальної допомоги Дніпровської міської ради.

Набір даних містить інформацію про фінансові плани та звіти про виконання фінансових планів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Букрєєва Наталія Павлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 11:21 (EET)
Створено Червень 11, 2020, 15:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних f0f8404a-b105-49d6-9410-06a2bc137d9a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).