Перейти до вмісту

Дані про надані містобудівні умови та обмеження

Набір містить реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих Управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради. Зокрема, інформацію про замовників, уповноважений орган, видані документи, об'єкти будівництва, зміни тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заяць Богдан Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 23, 2020, 10:42 (EET)
Створено Жовтень 4, 2018, 09:13 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 №3038-VI, Наказ міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.05.2017 № 135
Ідентифікаційний номер набору даних f0c0f5fc-e7df-4ea3-9df8-5ec689c29af0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).