Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті міським головою (особою, що здійснює його повноваження), виконавчим комітетом, міською радою, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Грудська Оксана Костянтинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 25, 2020, 10:30 (EEST)
Створено Липень 17, 2019, 15:18 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанвоа Кабінету Міністрів України № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних f06219d1-8d3f-4fc9-b5ac-536ce0442732
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).