Перейти до вмісту

Довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 60 «Ягідка» комбінованого типу

Набір містить три ресурси. Organizations - довідник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 60 «Ягідка» комбінованого типу. OrganizationalUnits - довідник підрозділів дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 60 «Ягідка» комбінованого типу. Posts - довідник працівників дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 60 «Ягідка» комбінованого типу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Повєєрєна Вікторія Едуардівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 20, 2020, 14:38 (EEST)
Створено Липень 24, 2019, 09:32 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 " Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних eeeecf37-4b1c-43eb-85fb-e61817548205
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).