Не оновлений

Фінансова звітність суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, що містить баланс (Звіт про фінансовий стан), звіти про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід)держпідприємств

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Музика Наталія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 21, 2020, 17:40 (EEST)
Створено Квітень 21, 2020, 17:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних ed50b368-7ec6-4c0b-8a43-f8098dcf2fee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).