Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них

Набір містить перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них Виконавчого комітету Луцької міської ради. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через API. Решта даних, яка не підпадає під Закон України "Про відкритість використання публічних коштів", оприлюднена файлами. Довідка щодо використання API spending.gov.ua доступна за посиланням -

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Фабуляк Оксана Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 10, 2020, 14:07 (EET)
Створено Жовтень 10, 2018, 13:40 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних ec574769-e0a5-4697-bee8-dac02c090c11
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).