Не оновлений

Інформація реєстру підприємств, установ, організацій України, що мають заборгованість із заробітної плати: назва підприємства, форма власності, економічна активність, кількість працівників, термін заборгованості із заробітної плати (місяців), причина заборгованості із заробітної плати, сума заборгованості.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Гордієнко Світлана Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 28, 2019, 14:40 (EET)
Створено Березень 11, 2019, 15:35 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінет Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних eb4cba1e-6cab-4df7-8613-4fbdb03473eb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).