Не оновлений

У наборі представлено дані вимірювань стану поверхневиїх вод багатопараметричним портативним вимірювачем Horiba U-52G КП «Центр екологічного моніторингу» Дніпропетровської обласної ради».

Прилад дозволяє проводити одночасне вимірювання та відображення наступних параметрів якості води з GPS прив’язкою до точки проведення віміру: pH (рН), pH (mV), кислювально-відновний потенціал (ORD), кількість розчиненого кисню (DO), електропровідність (COND), рівень солоності у вигляді електричної провідності (SAL), загальна кількість розчинених твердих речовин TDS (у вигляді електричної провідності), питома вага морської води (SG), каламутність (Turbidity TURB), глибина пробовідбору (товщина водного слою DEP)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа ekolog_protsenko_valentina_viktorivna
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 23, 2020, 18:42 (EET)
Створено Листопад 23, 2020, 18:31 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуська Конвенція); Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища»; Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних ea330cd8-ef00-4651-a467-4a814f0d2bd4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).