Набір містить баланси, звіти про фінансові результати, звіти про рух грошових коштів, звіти про власний капітал Фінансового управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Погребняк Наталка Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 15, 2022, 11:09 (EEST)
Створено Лютий 24, 2020, 15:34 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р№835"Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних e12daa42-a97b-44ce-b699-e501647efa76
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).