Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА) та підпорядкованих йому організацій

Набір містить два ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА). OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Крегул Оксана Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 6, 2020, 11:18 (EET)
Створено Травень 29, 2019, 14:28 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних dzki-dovidnyk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).