Перейти до вмісту

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію, які надійшли безпосередньо до КП "Шляхрембуд"

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію, які надійшли безпосередньо до КП "Шляхрембуд"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Желобенко Олексій Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 10, 2020, 11:04 (EEST)
Створено Червень 18, 2019, 13:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Ст. 78 Господарського Кодексу України, ЗУ «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" /із змінами та доповненнями/, Розпорядження Харківського міського голови від 24.04.2018 № 40 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах». Управлінський облік підприємства. Доступ до публічної інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних drshrk_zvitypublicinfo
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).