Перейти до вмісту

Довідник КП "Шляхрембуд"

Довідник підприємства КП "Шляхрембуд" ХМР: найменування, код ЄДРПОУ, засновники, фактична та юридична адреси, веб-сайт, електронна адреса /пошта/, П.І.Б. керівника, номери телефонів та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Желобенко Олексій Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 12, 2019, 09:46 (EEST)
Створено Червень 18, 2019, 12:53 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Ст. 78 Господарського Кодексу України, ЗУ «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" /із змінами та доповненнями/, Розпорядження Харківського міського голови від 24.04.2018 № 40 «Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах». Управлінський облік підприємства. Доступ до публічної інформації.
Ідентифікаційний номер набору даних drshrk_dovidnyk
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).