Перейти до вмісту

Дані про середню митну вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України

Відомості про середню митну вартість імпортованого природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Супрун Ірина Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 9, 2021, 10:10 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 10:32 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Податкового кодексу України (підпункт 252.8 статті 252 розділу IX “Рентна плата”) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17)
Ідентифікаційний номер набору даних df7d4118-f4ee-4f45-9ff9-11700ad9fcbf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).