Перейти до вмісту

Перелік актів (з адміністративно-господарських питань) Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Перелік актів (з адміністративно-господарських питань) Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Вороновська Мирослава Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 21, 2019, 10:17 (EEST)
Створено Листопад 23, 2018, 12:14 (EET)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних df1a3188-79ab-43da-9eed-262525dd453d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).