Набір містить три ресурси. Organizations - довідник комунального закладу „Преображенська гімназія Кропивницької міської ради”. OrganizationalUnits - довідник підрозділів комунального закладу „Преображенська гімназія Кропивницької міської ради”. Posts - довідник працівників комунального закладу „Преображенська гімназія Кропивницької міської ради”.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Лазаренко Дмитро Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 1, 2023, 11:17 (EEST)
Створено Липень 30, 2019, 09:15 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 31774887
Код КОАТУУ 3510100000
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних df166f5c-abf5-469b-891f-f42abaae320f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).