Перейти до вмісту

Звітність за 3 квартал 2018 р

Баланс, форма№1-дс, Звіт про фінансові результати форма №2-дс, звіт про надходження та використання коштів загального фонду( форма №2м), звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги(форма №4-1),звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень(форма №4-2), звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду(форма №4-3), звіт про фінансові результати (форма №2-дс)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Демиденко Наталія Феодосіївна
Востаннє оновлено Жовтень 12, 2018, 14:30 (EEST)
Створено Серпень 22, 2018, 10:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних dc5cce3f-8e9a-4210-b6ca-c737ad384dcb
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).