Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Укрдержархівом

Набір містить відомості про систему обліку та види публічної інформації, розпорядником якої є Державна архівна служба України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа керівники структурних підрозділів
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 12, 2019, 15:46 (EEST)
Створено Червень 24, 2019, 11:23 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, постанова КМУ “Питання системи обліку публічної інформації” від 21 листопада 2011 р. № 1277, постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 870 "Про затвердження Положення про Державну архівну службу України"
Ідентифікаційний номер набору даних dasu-systema-obliku-vydy-info
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).