Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Укрдержархівом

Набір містить відомості про систему обліку та види публічної інформації, розпорядником якої є Державна архівна служба України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа керівники структурних підрозділів
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 12, 2019, 15:46 (EEST)
Створено Червень 24, 2019, 11:23 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”, постанова КМУ “Питання системи обліку публічної інформації” від 21 листопада 2011 р. № 1277, постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 870 "Про затвердження Положення про Державну архівну службу України"
Ідентифікаційний номер набору даних dasu-systema-obliku-vydy-info
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).