Перейти до вмісту

Інформація про нормативно-правові засади діяльності Укрдержархіву

Набір містить перелік нормативно-правових актів, що визначають засади діяльності Державної архівної служби України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Рибальченко Дмитро Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 16, 2019, 10:12 (EEST)
Створено Серпень 12, 2019, 14:45 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації 1) Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”; 2) постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 870 "Про затвердження Положення про Державну архівну службу України "; 3) постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних dasu-pravovi-zasady
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).