Перейти до вмісту

Звіти про використання Укрдержархівом бюджетних коштів за окремими бюджетними програмами

Набір містить 3 види ресурсів. Звіти про надходження та використання коштів загального фонду; звіти про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги; звіти про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бровко Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 11:28 (EET)
Створено Червень 7, 2019, 15:46 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації наказ Міністерства фінансів України “Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування” від 24.01.2012 № 44
Ідентифікаційний номер набору даних dasu-finzvity
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).