Перейти до вмісту

Дані про надані адміністративні послуги інспекції з благоустрою виконкому Криворізької міської ради

Дані про надані адміністративні послуги інспекції з благоустрою

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ставецька Юлія Васильовна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 4, 2019, 09:54 (EEST)
Створено Вересень 4, 2019, 09:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних dani-pro-nadani-administrativni-poslugi-inspektsii-z-blagoustroyu-vikonkomu-kriv-04-09-2019-09-56-53
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).