Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради

Набір містить Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради. Для кожного набору даних вказаний ідентифікаційний номер, назва, формати ресурсів, гіперпосилання на сторінку набору й інші метадані.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Заяць Богдан Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 12, 2020, 08:35 (EET)
Створено Жовтень 29, 2018, 16:25 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015р. №835, нормативно-правові акти розпорядників на виконання Постанови КМУ від 21.10.2015р. №835
Ідентифікаційний номер набору даних daab84e0-5aaf-4e6c-a57e-ff47d33374e0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).