Перейти до вмісту

Розподіл коштів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення між службами автомобільних доріг в областях

Розподіл коштів на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення між Службами автомобільних доріг в областях

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ожигова Оксана Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 30, 2020, 11:15 (EEST)
Створено Серпень 20, 2018, 14:07 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»
Ідентифікаційний номер набору даних d85a9453-3c75-474c-a1d0-3200207c7349
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).