Єдиний реєстр арбітражних керуючих України, що містить реєстраційний запис, дату реєстрації, ПІБ керуючого, номер, стан, дату видачі / зміни свідоцтва

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Філатов Владислав Арнольдович
Востаннє оновлено Листопад 8, 2022, 09:51 (EET)
Створено Серпень 14, 2018, 12:10 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних d7cca6b1-863c-4c7d-a90b-6d024a68a4f7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).