Набір містить паспорти бюджетних програм Відділу культури виконкому Малинської міської ради. Кожен ресурс у наборі — архів даних паспортів бюджетних програм.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сліпченко Людмила Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 11, 2024, 10:17 (EEST)
Створено Березень 16, 2020, 11:28 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Ідентифікаційний номер набору даних d7a5f6d7-743c-474a-a593-3f269abed108
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).