Не оновлений

Інформація про рекламні засоби в м. Кам'янці-Подільському (дані про місце розміщення рекламного засобу, його вид і розміри, найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, дата видачі дозволу та строк його дії, номер і діті укладеного договору)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Співачук Наталія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 31, 2021, 15:44 (EEST)
Створено Жовтень 17, 2019, 14:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних d6331afc-d46c-4237-9230-8ed6ded0c06b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).