Перейти до вмісту

Квартирний облік. Дані обліку громадян по Корюківській міській територіальній громаді, які потребують поліпшення житлових умов

Набір містить списки загальної, позачергової та першочергової черги громадян, які потребують поліпшення житлових умов та здійснили необхідні дії, відповідно до чинного законодавства для включення їх до квартирної черги.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Яковець Сергій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 8, 2021, 16:52 (EEST)
Створено Листопад 11, 2019, 12:00 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"
Ідентифікаційний номер набору даних d60c4fcb-bca7-4f02-b569-6998b266e96e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).