Набор містить три ресурси. Organizations - довідник закладу освіти. Organizational Units - довідник структурних підрозділів закладу освіти. Posts - довідник працівників закладу освіти.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Волкова Ірина Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 7, 2021, 17:09 (EEST)
Створено Липень 23, 2019, 10:12 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних d2c1acbc-0167-47fc-8a3d-fb4aa936b46e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).