Не оновлений

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних: найменування набору даних; ідентифікаційний номер набору даних; формати, в яких доступний набір даний; гіперпосилання на сторінку набору даних (Єдиний веб-портал відкритих даних)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ващенко Катерина Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 7, 2019, 10:24 (EET)
Створено Січень 16, 2019, 15:49 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних d2a36686-dff1-47d6-b1c7-71a9837b5ab6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).