Перейти до вмісту

Перелік дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів і статистична інформація щодо них

Набір містить перелік дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів і статистична інформація щодо них (Решетилівська міська рада)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Стеценко Юлія Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 23, 2021, 17:33 (EET)
Створено Лютий 10, 2020, 14:08 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних d0604b65-037c-4eb3-b859-1fe6f1945ae1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).