Перейти до вмісту

Інформація про структуру та чисельність апарату Міської ради міста Кропивницького та її виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради (без статусу юридичної особи)

Зазначено назви виконавчих органів Міської ради міста Кропивницького та їх чисельність

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Балакірєва Світлана Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 10, 2019, 16:52 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 13:40 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних d0541384-c4bf-430d-9c89-54249f08f37a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).