Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку (реєстр) публічної інформації Середино-Будської районної державної адміністрації за 2019 рік

Реєстр документів, розпорядником якої є Середино-Будська районна державна адміністрація Сумської області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Анісова Марина Анатоліївна
Востаннє оновлено Липень 19, 2019, 11:19 (EEST)
Створено Жовтень 18, 2018, 09:32 (EEST)
Частота оновлення Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Середино-Будської районної державної адміністрації від 07.06.2018 № 372-ОД "Про забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Середино-Будська районна державна адміністрація"
Ідентифікаційний номер набору даних d011388d-d478-4254-b505-d51c5aa360b7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).