Перелік дозволів на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, обробленого ними насіннєвого (садивного) матеріалу, на використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився

Не оновлений

Дозвіл на ввезення незареєстрованих препаратів, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу надається за умови, що такий препарат включено до плану державних випробувань, затвердженого Міндовкіллям, або до науково-дослідницьких планів наукових установ та організацій.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бондаренко Юрій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 18, 2021, 14:47 (EEST)
Створено Березень 10, 2021, 14:26 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 43672853
Код КОАТУУ 8038900000
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТE МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних cf4fcf78-9abb-4160-9c7e-e21530a40085
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).