Перейти до вмісту

Державний реєстр України топографій інтегральних мікросхем

Державний реєстр патентів на корисні моделі містить повний набір бібліографічних даних топографії інтегральної мікросхеми, формулу, реферат, повний опис, креслення, а також сповіщення щодо топографії інтегральної мікросхеми.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пащенко Андрій Валерійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 12, 2019, 11:49 (EEST)
Створено Серпень 31, 2018, 16:35 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/621/97-%D0%B2%D1%80)
Ідентифікаційний номер набору даних ce89ba5b-b67a-4197-a1e0-dd5ac8d52ba3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).