Перейти до вмісту

Картка оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних за 2020 рік Виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради

Картка оцінки стану оприлюднення та оновлення відкритих даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ошкін Денис Дмитрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 3, 2021, 12:42 (EET)
Створено Лютий 22, 2021, 11:52 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних ce64a7c4-332e-4ca2-8c8d-67110c273069
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).