Не оновлений

Довідник містить довідкову та контактну інформацію про Державне підприємство «Інфоресурс», що належить до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Здійснює діяльність щодо забезпечення формування та функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), технічної підтримки, захисту інформації Національної освітньої електронної платформи; організації замовлення, видачі та обліку випускних документів про освіту, здійснення аналізу та оцінки якості карток студентських (учнівських) квитків державного зразка.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кононенко Ольга Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2019, 15:24 (EET)
Створено Листопад 5, 2019, 15:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 та наказ МОН від 16.07.2019 № 983
Ідентифікаційний номер набору даних ce3e7ba4-c9ab-4ba6-982c-8877e7cc9e9c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).