Перейти до вмісту

Перелік дошкільних, середніх, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти та статистична інформація щодо них

Набір містить перелік дошкільних, середніх, позашкільних та професійних (професійно-технічних) закладів освіти (ресурс Institutions) та статистичну інформацію відповідно до форм звітності, затверджених МОН України.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мах Олег Богданович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 6, 2021, 20:15 (EEST)
Створено Липень 8, 2019, 11:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII
Ідентифікаційний номер набору даних cc40a7b8-ab8f-45a6-a8ce-6c95db541b46
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).