Набір містить дані про водокористування в територіальному, галузевому, басейновому розрізі, по водогосподарських дільницях та окремих водокористувачах. Дані подаються відповідно до звітів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна). Таблиці включають такі показники: (1) забір води з природних водних об'єктів; (2) забір води з підземних водних об'єктів; (2) використання свіжої води, зокрема (3) на питні й санітарно-гігієнічні потреби, (4) на виробничі потреби, (5) на потреби зрошення, (6) на інші потреби; (7) загальне водовідведення; (8) скид у поверхневі водні об'єкти зворотних (стічних) вод, зокрема (9) забруднених зворотних вод, (10) нормативно-чистих без очистки зворотних вод, (11) нормативно-очищених на спорудах зворотних вод, (12) некатегорованих зворотних вод, (13) транзитної води; (14) оборотне, повторне та послідовне використання. Дізнатися більше про державний облік водокористування можна за посиланням — https://www.davr.gov.ua/derzhavnij-oblik-vodokoristuvannya. Модуль звітності про водокористування на Порталі електронних послуг Держводагентства доступний за посиланням — https://e-services.davr.gov.ua/.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Тереба Надія Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 30, 2021, 16:18 (EET)
Створено Лютий 14, 2020, 14:11 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Водний кодекс України, Постанова КМУ від 08.04.1996 № 413, Постанова КМУ 20.08.2014 № 393, Наказ Мінприроди України від 16.03.2015 № 78
Ідентифікаційний номер набору даних cadastre-water-use
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).