Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Головного управління ДПС в Одеській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС в Одеській області, запитів на отримання публічної інфрмації та результати їх розгляду, звіт про виконання плану роботи ГУ ДПС в Одеській області, інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бриндак В.М., Гаврилюк В.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 29, 2020, 14:04 (EEST)
Створено Жовтень 3, 2019, 15:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних ca467cf9-4fec-4a6e-a507-9ef51ce2355f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).