Набір містить дані про звіти Державного агентства водних ресурсів України (Держводагентства). Ресурс PublicInfoReports містить щомісячні звіти щодо задоволення запитів на інформацію. Ресурс ListOfReports — перелік звітів Держводагентства, включно з посиланнями на ресурси, що оприлюднені в мережі Інтернет.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Тереба Надія Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2021, 08:56 (EET)
Створено Жовтень 2, 2018, 12:47 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 Держводагентство оприлюднює відповідну інформацію
Ідентифікаційний номер набору даних c90f5a82-0548-4d91-a2c7-7481ece01c53
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).