Перейти до вмісту

Інформація про відповідальних посадових осіб за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми

Інформація про відповідальних посадових осіб за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, що містить: найменування області (району), відповідальний структурний підрозділ, прізвище, ім’я, по батькові, посада, поштова адреса, номер телефону та e-mail відповідальної особи.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шклярук Ілона Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 13, 2020, 14:52 (EEST)
Створено Вересень 10, 2018, 12:41 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 23 травня 2012 р. № 417 (із змінами) Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 (із змінами) Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних c8b80466-6c60-4a1d-95fd-aee31dc6f126
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).